Marka

MiaCalnea® MiaCalnea® to marka sygnująca linię produktów przeznaczonych do pielęgnacji oraz ochrony pięt i stóp. Produkty z pod znaku MC w zdecydowanej większości wykonane są przy użyciu naturalnych materiałów (tj. drewno, kwarc, kauczuk). Dzięki temu marka MiaCalnea® doskonale wpasowuje się w ideę świadomej ochrony środowiska. Tożsamość marki MiaCalnea®, określa jej misja i cel jaki realizuje.
Gwarancja jakości Dzięki wysoce specjalistycznym procesom produkcyjnym, wszystkie produkty z oferty MiaCalnea® są poddawane zaawansowanym testom jakościowym. Ciągły nadzór kontrolerów jakości oraz ręczne wykonywanie niektórych z zadań w ciągu produkcyjnym, sprawiają że każdy produkt spełnia pokładane w nim oczekiwania jakościowe.
Cel Nadrzędny nasz cel, to najwyższa jakość oferowanych produktów, ich funkcjonalność i niezaprzeczalna dbałość o zadowolenie klienta.
Misja Naszą misją jest dostarczanie produktów zapewniających najlepszą ochronę oraz pielęgnację pięt i stóp, przy zachowaniu możliwie jak największego zaangażowania w ochronę środowiska.