O nas

Moja pięta to MiaCalnea® ponieważ z łaciny Calcaneus(ato oznaczenie kości pięty. Mia to natomiast z języka hiszpańskiego moja. Zatem MiaCalnea® to na wskroś marka związana z podologią i dbaniem o zdrowe stopy.

Produkty z charakterystycznym różowym logo w zdecydowanej większości wykonane są przy użyciu naturalnych materiałów takich jak: drewno, kwarc czy kauczuk. Dzięki temu marka MiaCalnea® doskonale wpasowuje się w ideę świadomej ochrony środowiska, co potwierdzają międzynarodowe organizacje FSC® i PEFC™.

Marka MiaCalnea® to również naturalne produkty dla manicure, depilacji czy walki z cellulitem.

Zobacz pełną ofertę w zakładce Produkty lub offline w Katalog >>
Logo to idea W charakterystycznym logo MiaCalnea® zawarta została esencja produktowej dbałości o stopy Klientów. Płynne, naturalne i ciągłe linie to synonim ruchów wykonywanych przy zabiegu pedicure. 

Naturalność i harmonia marki podkreślona jest poprzez jej motto: z natury piękna. W sposób kompletny dopełnia ono ideę która stoi za marką.
Wysoka jakość dzięki ludziom. Wyłącznie dzięki profesjonalnemu zespołowi tworzącemu markę MiaCalnea® wszystkie produkty z oferty cechuje niespotykanie wysoka jakość.

Wprowadzone i stosowane z wielką konsekwencją metody kontroli na każdym etapie produkcji, gwarantują najlepszy z możliwych efekt końcowy.

Ciągły nadzór kontrolerów jakości oraz ręczne wykonywanie niektórych z zadań w ciągu produkcyjnym, sprawiają że każdy produkt spełnia pokładane w nim oczekiwania jakościowe.

 
Dlaczego? Nadrzędny nasz cel, to wytwarzanie najwyższej jakość produktów, w znaczący sposób poprawiających funkcjonalność, komfort i skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych na ciało.

To wszystko przy akompaniamencie zadowolenia Klienta.
Aspiracje Naszą misją jest dostarczanie produktów zapewniających najlepszą ochronę oraz pielęgnację. 

Jednocześnie zachowujemy możliwie największe zaangażowanie w ochronę środowiska i zadowolenie Klienta.

Chcemy być najlepsi w tej kategorii produktów.