Dbamy o to, aby nasze produkty były najwyższej jakości
MiaCalnea® to marka sygnująca produkty do pedicure, manicure, depilacji i walki z cellulitem. Naszą misją jest dostarczanie produktów zapewniających najlepszą ochronę oraz pielęgnację przy zachowaniu możliwie jak największego zaangażowania w ochronę środowiska.
Polskie produkty z naturalnego drewna z certyfikatem FSC®, pokryte antybakteryjną powłoką SILD®. Dzięki wysoce specjalistycznym procesom produkcyjnym, wszystkie produkty z oferty MiaCalnea® są poddawane zaawansowanym testom jakościowym. Ciągły nadzór kontrolerów jakości oraz ręczne wykonywanie niektórych z zadań w ciągu produkcyjnym, sprawiają że każdy produkt spełnia pokładane w nim oczekiwania jakościowe.
Do produkcji naszych produktów używamy wyłącznie najlepszych surowców, m.in. naturalnego drewna. Dzięki temu marka MiaCalnea® doskonale wpasowuje się w ideę świadomej ochrony środowiska. Jakość, produktów, dbałość o Klienta, ekologia oraz innowacyjność docenione zostały wielokrotnie przez niezależne organizacje, czego dowodem są posiadane certyfikaty.